Extra recreatief zwemmen in de vakantie? Dat kan! In de vakanties zwem je voordelig in zwembad De Grote Koppel met een vakantiezwemkaartje.
Tijdens de schoolvakanties zijn er uitgebreidere openingstijden voor recreatief zwemmen. In de zomervakantie van 15 juli tot en met 27 augustus is het weer mogelijk om een vakantiezwemkaartje te kopen.
In de uren van recreatief zwemmen overdag kun je het vakantiezwemkaartje gebruiken en ligt er allerlei spelmateriaal in het water. Je kunt met het kaartje per dag 1 keer komen zwemmen. Het vakantiezwemkaartje is niet geldig tijdens discozwemmen.
Een vakantiezwemkaartje kost € 15,00 en kun je na aankoop 7 dagen achter elkaar gebruiken. Let wel op! Deze 7 dagen moeten binnen de vakantieperiode vallen.
Het vakantiezwemkaartje is alleen te koop aan de kassa van zwembad De Grote Koppel.