
In totaal deden er 15 enthousiaste trainers mee aan deze workshop.
Tijdens de workshop werd er een korte uitleg gegeven over BMO en werd er kennisgemaakt met verschillende oefenvormen in de praktijk. Zo gingen de trainers aan de slag met verschillende grondvormen van bewegen, zoals balanceren & vallen, rollen, duikelen & draaien en stoeien & vechten.
Tessa Bulten, BMO coördinator bij Aetos, was blij dat de collega trainers werden geschoold in dit thema. “We hebben echt een besefmoment gecreëerd bij de trainers waarom breed motorisch opleiden zo belangrijk is. Door de theorie direct om te zetten in praktijkvoorbeelden, te ervaren wat de grondvormen zijn en hoe deze toe te passen, zien trainers dat het helemaal niet moeilijk hoeft te zijn. Met simpele oefeningen kun je enorm veel verschillende vormen van bewegen oefenen. De eerste reacties van de trainers was enorm positief.“
Wil jij voor jouw vereniging ook een BMO workshop op locatie? Neem dan contact op met Martijn Spithoven: martijn.spithoven@sportbedrijfarnhem.nl, telefoonnummer: 06-10503795.

Voor de zomer is het programma ‘Wandel mee in Arnhem’ gestart in Presikhaaf, Geitenkamp, Malburgen, Schuytgraaf en Elderveld. In deze wijken kunnen inwoners wekelijks wandelen in een groep onder begeleiding van een zorgverlener, buurtsportcoach of een andere professional. Wethouder Roeland van der Zee en voormalig olympisch volleybalkampioen Bas van de Goor wandelden vorige week woensdag mee in Presikhaaf.
Lees verder
Woensdag 7 december is het de nationale dag van de vrijwilliger. Een dag om extra waardering uit te spreken voor alle mensen die zich belangeloos inzetten voor een ander. Ze zijn onmisbaar bij de activiteiten die wij uitvoeren in de stad. Onze Jacques van Gestel is zo’n betrokken vrijwilliger.
Lees verder